Vyberte stránku

naše služby

Připravíme webové stránky podle vašich představ a nezáleží na tom jestli chcete osobní prezentaci nebo firemní stránky.

proces a postup

K tvorbě webových prezentací používáme ověřený pracovní postup a univerzální platformy. Zajistíme pro vás jazykové mutace, zachováme vaši organickou návštěvnost a postaráme se o její zvýšení, propojíme web s potřebnými nástroji i systémy. Cena webu se může výrazně lišit podle toho, kolik specifických funkcí má web mít, jestli pro vás napíšeme texty, pořídíme fotky, videa či grafiku. Bez bližší specifikace, k čemu má web sloužit, co od webu očekáváte, jak s ním chcete pracovat a jaké máte podklady, cenu neumíme určit.

Prezentační web umíme vytvořit za 10, 20, 50 i 300 tisíc. Pokud stojíte teprve na startu svého podnikání  nebo na začátku nechcete do webu investovat vše najednou, navrhneme vám minimální funkční řešení, které můžete v budoucnu kdykoli dále rozšířit a investovat do něj postupně. S vytvořením webové prezentace vaše cesta  on-line světem teprve začíná.
O web je potřeba dobře pečovat, aktualizovat informace a upravovat podle potřeb vašich i klientů.

analýza projektu

zajištění všech vstupních informací 

wireframes

projektové návrhy vaší webové prezentace

design

garafika a design webových stránek

development

marketingový  obsah, kampaně, sociální sítě

naše služby

web design

Jsme sehraný tým návrhářů a grafiků, který dokáže vytvořit  webovou prezentaci přesně podle vašich představ. Nezáleží na tom, o jak velkou prezentaci se jedná. Rádi pracujeme pro jednotlivce i pro firmy.

marketing

Pomůžeme  vám z pouhých návštěvníků webu udělat klienty.  Navrhneme a poradíme s marketingovým plánem, vytvoříme on-line kampaně včetně správy sociálních medii.

administrace

Vezmeme to z gruntu,  zajistíme vám doménu včetně hostingu. Vybavíme váš web certifikátem SSL, dohlédneme na chod,  zabezpečení i zálohování.

SEO

Připravíme soubor aktivit zaměřených na zvýšení relevantní návštěvnosti webu prostřednictvím neplacených výsledků vyhledávání. 

IT

Poskytujeme kompletní uživatelskou podporu a to  přímo u vás ve firmě nebo vzdáleně. Poradenství, dodávka a podpora v oblasti hardware i software.

PR

Média o vás budou více informovat. Díky pravidelné komunikaci s médii, vydáváním tiskových zpráv, monitoringem médií a dalšími aktivitami, vám pomůžeme zlepšit váš mediální obraz.  

hardware

Posoudíme, poradíme  a vybereme hardware v souladu s vaším očekáváním. Vše zapojíme a poskytneme plnou podporu i pro vaši stávající techniku.

software

Sestavení funkčních požadavků, specifikace smlouvy, business analýza, project management, akceptační kritéria, testování a následný support.

podpora

Nabízíme vzdálenou podporu prostřednictvím vzdálené plochy, telefonicky nebo na místě – přímo ve vaší kanceláři nebo firmě. Záleží jen na vás, jakou službu potřebujete.

napište nám

e-mail

k l i e n t @ d 4 y . c z 

telefon

+(420) 6 0 2  1 3 5   4 9 6

+(420) 7 2 3  0 7 8   8 7 9

adresa

Jičínská 226/17
130 00 Praha 3